در حال بارگذاری ...
یکشنبه 3 مرداد 1400
  • 6 تیرماه آخرین مهلت شرکت در طرح " آرامش توأمان با آموزش هنر"

    طرح " آرامش توأمان با آموزش هنر" با همکاری دفتر امور زنان و خانواده استانداری در دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان در حال اجرا است.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان،  برای نخستین بار با همکاری دفتر امور زنان و خانواده استانداری کرمان،  سازمان فنی و حرفه­ ای و دانشگاه فنی و حرفه­ ای استان کرمان، طرح استانی "آرامش توأمان با آموزش هنر" جهت  همسران کارمندان آقا و کارمندان خانم و دختران بالای 18 سال ایشان در حال اجرا است. سرکار خانم لشکری زاده، رابط دانشگاه فنی و حرفه­ای استان کرمان، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی عنوان کرد: در این طرح که با هدف توانمندسازی بانوان ادارات دولتی استان در زمینه های گوناگون در حال برگزاری است، سازمان فنی و حرفه ای و دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان متولیان امر آموزش به متقاضیان گرامی تعیین شده اند و در پایان دوره، گواهینامه مهارتی از سوی سازمان فنی و حرفه­ا ی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد. ایشان، توانمندسازی خانواده های شاغلین ادارات از طریق آموزش مهارتهای زندگی ، مهارتهای فنی و تاسیساتی مقدماتی ، مهارتهای فوری بهداشتی ، مدیریت زمان و...، کمک به سبد معیشتی خانواده و اقتصاد خانوار، آرامش ناشی از به کارگیری هنر در زندگی و نشان دادن قابلیت­های بالقوه بانوان شاغل، همسران و دختران کارکنان دولت را ازجمله اهداف دیگر این طرح عنوان نمود.

    گفتنی است این طرح تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 6 تیرماه تمدید شده است و علاقه مندان می توانند جهت آگاهی از دوره های آموزشی و ثبت نام با سرکار خانم لشکری زاده تماس حاصل فرمایند.

    نظرات کاربران