در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 25 خرداد 1400
 • افتتاح 4 خوابگاه ارتقا یافته دانشگاه فنی‌ و ‌حرفه‌ ای استان کرمان

  آیین افتتاح و رونمایی از 4 خوابگاه دانشگاه فنی ‌و ‌حرفه‌ ای استان کرمان که با مشارکت بنیاد علمی آموزشی قلم‌ چی (وقف عام) بازسازی شده و ارتقا یافته است، برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، روز یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ با حضور آقای دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه، آقای مهندس عرب نژاد، معاون دانشجویی، آقای دکتر الهی، معاون پژوهشی و آقای دکتر منصور بهمنی، معاون آموزشی و جمعی از مدیران و کارکنان دانشگاه به همراه نمایندگانی از بنیاد علمی آموزشی قلم ‌چی، طرح بازسازی و ارتقای خوابگاه های دانشجویی افتتاح شد.

  مهندس عرب نژاد در گفتگویی عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین بخش‌های خدمات‌رسانی آموزشی دانشگاه‌ فنی و حرفه ای استان کرمان، تأمین امکانات خوابگاهی برای دانشجویان است که کمک شایانی در کیفیت تحصیل آنان خواهد داشت. وی افزود: در این راستا، اجرای طرح ارتقای خوابگاه‌های دانشجویی به صورت سه‌جانبه میان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دانشگاه فنی و حرفه ای و خیرین محترم در حال انجام است.

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان بیان داشت: طرح ارتقای خوابگاه های دانشجویی علاوه بر کرمان در 20 خوابگاه دیگر در سراسر کشور در حال اجرا است که در صورت تکمیل در مجموع نزدیک به ۵۰۰۰ دانشجو شامل ۳۰ درصد دختران و ۷۰ درصد پسران در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته از فضای این خوابگاه‌ها بهره ‌مند می‌شوند.

  گفتنی است مراسم افتتاح و رونمایی از خوابگاه‌های ارتقا یافته دانشگاه فنی ‌و‌ حرفه ‌ای کشور، به صورت حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آنلاین، با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مسئولان دانشگاه فنی‌ و ‌حرفه‌ای کشور و برخی از مسئولان بنیاد قلم‌ چی برگزار شد.

  نظرات کاربران