در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 5 آذر 1399
 • سرپرست استانی دانشگاه فنی و حرفه ای کرمان منصوب شد

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، با عنایت به انتصاب دکتر حسین مهرابی بشرآبادی به سمت معاون استانداری کرمان دکتر ابراهیم صالحی عمران؛ رییس دانشگاه فنی و حرفه ای، طی حکمی در مورخ 99/07/17 دکتر مصطفی جعفری کرمانی پور، عضو هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای و فرزند "شهید غلامرضاجعفری کرمانی پور" را به عنوان سرپرست استانی دانشگاه فنی و حرفه ای کرمان و سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای پسران چمران کرمان منصوب کرد.

  در متن انتصاب ایشان آمده است:

  جناب آقای مصطفی جعفری کرمانی پور

     نظر به تعهد و تجارب ارزنده ­ی جنابعالی در آموزش عالی و در جهت اجرای مصوبه دستور هفتم، پنجمین نشست از دوره دوم هیأت امنا مورخ 95/12/2، به موجب این ابلاغ به سمت « سرپرست استانی دانشگاه فنی و حرفه ای کرمان و سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای پسران چمران کرمان » منصوب می­ شوید.

  انتظار دارد با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، صداقت کاری و توجه به امور صرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانایی و تجربیات مفید اساتید، محققان و کارشناسان آن مجموعه در انجام وظایف محوله به خصوص امور ذیل اهتمام کافی را معمول دارید.

  1.طراحی و تدوین سیاست­ها و فرآیندها در راستای ارتقاء دانشکده ­ها و آموزشکده ­های فنی و حرفه­ ای استان

  .2انجام امور برنامه ریزی، اجرایی و مدیریتی دانشگاه فنی و حرفه­ ای استان

   .3برنامه ریزی برای بهینه سازی فعالیت ­های آموزشی و پژوهشی با هدف افزایش سهم آموزش­ های عالی مهارتی

   .4استفاده از ظرفیت بنگاه ­های اقتصادی، صنایع، خیرین و حامیان در جهت تجهیز کارگاه­ ها و آزمایشگاه ­ها

  امید است با استعانت از خداوند متعال، ضمن اهتمام در جهت توسعه و شکوفایی اهداف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در راستای دستورات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست­های دولت تدبیر و امید و توجه به امر صرفه جویی در هزینه ­ها و ارتقاء سطح بهره ­وری منابع، از طریق جلب مشارکت و فعال سازی تمام همکاران، در انجام امور محوله موفق باشید.

  گفتنی است دکتر صالحی عمران ضمن تبریک انتصاب دکتر حسین مهرابی بشرآبادی به سمت معاون استانداری کرمان در حکمی جداگانه، از زحمات دکتر حسین مهرابی بشرآبادی رییس سابق دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان تقدیر و تشکر کرد

  نظرات کاربران