در حال بارگذاری ...
شنبه 31 اردیبهشت 1401

آئین گرامیداشت روز معلم و استاد و تجلیل از اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد

به مناسبت پاسداشت هفته معلم، با اهداء لوح تقدیر از اساتید و همکاران حوزه معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان:  مراسم گرامیداشت روز استاد و معلم ، روز دوشنبه مورخ 1401/02/19 در محل سالن کنفرانس شهدای گمنام دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان با حضور آقای دکتر مصطفی جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، معاونین دانشگاه، اعضای هیأت علمی و جمعی از همکاران حوزه معاونت آموزشی برگزار شد.
 در ابتدای این مراسم آقای دکتر مصطفی جعفری کرمانی پور ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و  تبریک این روز  به اساتید دانشگاه  گفت: همه ما به نوعی مدیون زحمات معلمان هستیم. رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان ضمن تشکر از زحمات مخلصانه اساتید گرانقدر در امر تدریس مجازی در دوره بیماری کرونا، از توجه این قشر در پرورش بعد معنوی  دانشجویان نیز تشکر و از آن به عنوان باقیات و صالحات یاد کرد.
دکتر مصطفی جعفری کرمانی پور، در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: در دوران آموزش الکترونیکی وظایف بسیاری هم برعهده‌ کادر آموزشی دانشگاه گذاشته شد و همکاران حوزه های آموزش و امور دانشجویی دانشگاه در بخش‌های مختلف، متحمل فشار کاری فراوانی شدند.
وی با دعوت از اساتید و همکاران دانشگاه در جهت ارائه بیان نظرات خود پیرامون بهبود مسائل آموزشی و اقتصادی با هدف بالا بردن کیفیت بهره وری تصریح کرد: انشاا... با همت و همکاری همه اساتید و همکاران بتوانیم دانشگاه را به جایگاه ایده آل مد نظر برسانیم.
وی،  با آرزوی محو شدن کامل ویروس منحوس کرونا  ابراز امیدواری کرد، از ابتدای مهرماه سال جاری شاهد بازگشایی کامل دانشگاه ها باشیم.
یادآور می شود ، در ادامه این مراسم، در فضایی صمیمانه ، اساتید و همکاران اداره آموزش، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و در پایان از تنی چند از اساتید و همکاران  اداره آموزش، با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

نظرات کاربران