در حال بارگذاری ...
شنبه 31 اردیبهشت 1401

امضای تفاهم‌نامه استقرار مرکز رشد دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای استان کرمان با پارک علم و فناوری کرمان

با حضور دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان در پارک علم و فناوری، تفاهم‌نامه همکاری استقرار مرکز رشد امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان، روز یک‌شنبه ۲۸ام فروردین ۱۴۰۱، دکتر محمدرضا سپهوند رئیس پارک علم و فناوری کرمان میزبان دکتر جعفری کرمانی‌پور رئیس دانشگاه  فنی و حرفه‌ای استان کرمان بودند. 

در این دیدار دکتر جعفری کرمانی‌پور ضمن ابراز رضایت از همکاری با پارک علم و فناوری گفت:« دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان با داشتن فضاهای مناسب جهت حضور و استقرار فناوران و صاحبان ایده‌ها و با در اختیار داشتن کارگاه‌ها مجهز و امکانات مناسب، می‌تواند زمینه توسعه فعالیت فناوران را مهیا سازد.

در ادامه دکتر محمدرضا سپهوند ضمن حمایت از مجموعه‌هایی که در توسعه اکوسیستم فناوری کرمان همکاری می‌کنند، گفت: پارک علم و فناوری کرمان به عنوان مرجع فناوری و مرکز حمایت کننده از فناوران و نوآوران در کرمان، آمادگی لازم دارد تا از مجموعه‌هایی که در توسعه اکوسیستم فناوری در استان نقش دارند، حمایت  نماید.

دکتر سپهوند ضمن تشریح روند حمایت پارک علم  و فناوری کرمان از فناوران و نوآوران گفت: همه همکاران من در مجموعه پارک تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح فناوری کرمان انجام می‌دهند و پارک علم و فناوری با انجام اموری نظیر تجهیز مراکز رشد، پرداخت  تسهیلات کم بهره و بی‌بهره و اخذ منابع مالی از صندوق‌ها و مراکز حمایتی مختلف و جذب سرمایه‌گذاران برای توسعه فعالیت فناوران و…. تلاش خود را برای رفاه حال فناوران و نوآوران دیار کریمان انجام می‌دهد.

در پایان دکتر سپهوند ضمن بیان تفاوت مرکز نوآوری و مرکز رشد، تفاهم‌نامه همکاری در زمینه استقرار مرکز رشد دانشگاه فنی و حرفه‌ای را با دکتر جعفری کرمانی‌پور امضا کردند.

نظرات کاربران