در حال بارگذاری ...
شنبه 31 اردیبهشت 1401

دیدار مدیران بانک تجارت استان با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان

مدیر شعب بانک تجارت استان کرمان با دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه روز شنبه 20 فروردین 1401 در اتاق رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، دکتر جعفری کرمانی پور رئیس دانشگاه ضمن عرض تبریک عید باستانی و فرارسید ماه مبارک رمضان و خوشآمدگویی به مهمانان گفت: بانک‌ها برای توسعه اقتصادی با تلاش و فراهم آوردن شرایط رشد اقتصادی، در چرخه اقتصادی نقش مهمی دارند.

رئیس دانشگاه در این دیدار با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان « تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» ابراز امیدواری کرد که در سال جاری با همکاری و مشارکت شبکه بانکی بتوانیم اهداف نظام را عملیاتی کنیم و با تلاش هر چه بیشتر در راستای ارائه خدمت به دانشگاهیان گام برداریم.

دکتر جعفری با اشاره به توانمندی اساتید دانشگاه به ویژه اساتید گروه حسابداری، از آمادگی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان جهت ارائه دوره های آموزشی کوتاه مدت ویژه کارکنان بانک خبر داد.

 علی بسکابادی مدیر شعب بانک تجارت استان ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان گفت: دانشگاه‌ها جایگاه ارزشمند و نقش بسزایی در کشور دارند و دیدگاه مدیران ارشد بانک به این مجموعه‌های آموزشی، نگاه خاص و ویژه‌ای است.

مدیر شعب بانک تجارت استان در ادامه گزارشی از فعالیت‌ها و عملکردهای سال 1400 در خصوص شاخص‌های مالی، تخصصی و مشارکت‌هایی که در استان داشته عنوان و در خصوص آن ها توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه این دیدار در زمینه همکاری‌های دانشگاه و بانک تجارت، ارائه خدمات بیشتر و جدید، استفاده از برخی تسهیلات و اعتبارات بانکی برای برخی از پروژه‌های پژوهشی دانشگاه و همچنین ارائه تسهیلات کم بهره، گفتگو و تبادل نظر انجام گرفت.

 

نظرات کاربران