در حال بارگذاری ...
یکشنبه 3 مرداد 1400
 • رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ ای استان کرمان از آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان بازدید کرد.

  به منظور افزایش تعاملات و همکاری‌ها، جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور، از امکانات و تجهیزات آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کرمان بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان، روز یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه، به همراه دکتر منصور بهمنی، معاون آموزشی و دکتر الهی، معاون پژوهشی و جناب آقای حمزه ای، مدیر  هدایت استعدادهای درخشان و مسئول قراردادهای دانشگاه با حضور در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کرمان ضمن دیدار و گفت‌وگو با مسئولان ارشد آزمایشگاه، از امکانات و تجهیزات آن بازدید نمود.

  دکتر جعفری ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با ساختار و فعالیت دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان به ارائه آمار و گزارش هایی از فعالیت های اساتید و دانشجویان این دانشگاه پرداخت.

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان بیان داشت: بخش عمران و معماری دانشکده فنی شهید چمران با دارا بودن بیشترین تعداد عضو هیئت علمی، آماده افزایش همکاری ها و تعاملات با آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان است.

  وی افزود با توجه به اختیاراتی که از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به دانشگاه فنی و حرفه ای داده شده است این دانشگاه می‌تواند سرفصل های دروس رشته های موجود را  بر طبق نیاز بازار کار تغییر دهد.

  دکتر جعفری بیان داشت: دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان با دارا بودن اساتید مجرب آماده برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و مهارت محور مطابق با نیاز بازار کار و نیاز صنایع استان است.

  جناب آقای مهدی ساعدی، سرپرست اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کرمان، ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس و معاونین محترم دانشگاه بیان داشت: این آزمایشگاه آماده است تا هرگونه همکاری را با اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای داشته باشد.

  وی افزود ما مشتاق این هستیم که دانشجویان رشته های عمران به عنوان دوره کارآموزی، این آزمایشگاه را انتخاب نمایند.

  سرپرست اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اشاره به توانمندی های کارکنان و تجهیزات و امکانات آزمایشگاه های تحت نظر ابراز داشت: این مجموعه می‌تواند با همکاری دانشگاه فنی و حرفه‌ای دوره های به روز و تخصصی ویژه متقاضیان ارائه دهد.

  در پایان دکتر جعفری کرمانی پور رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی موجود دیدار و با توانمندی های آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کرمان آشنا گردید.

  نظرات کاربران