در حال بارگذاری ...
یکشنبه 3 مرداد 1400
 • طی تفاهم نامه ای، یک باب دفتر در شهرک صنعتی شماره 2 به دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان اختصاص خواهد یافت

  در تفاهم نامه­ ای که بین دانشگاه فنی و حرفه ­ای و شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان به امضاء رسید، دفتری در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی شماره 2 به این دانشگاه اختصاص خواهد یافت.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، در راستای افزایش ارتباطات و توسعه همکاری ها، تفاهم نامه ای با امضای جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه و جناب آقای مهندس غفاری، رئیس هیت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان منعقد گردید.

  جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، این تفاهم نامه را زمینه ساز توسعه همکاری متقابل در حوزه انتقال دانش و آموزش به واحدهای صنعتی و ذینفعان تشکل ها و خوشه های کسب و کار استان کرمان عنوان نمود.

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان افزود: همکاری طرف های مقابل در خصوص تدوین فعالیت های موضوع این تفاهم‌نامه، همکاری در معرفی دانشجویان به واحدهای صنعتی جهت گذراندن دوره کارآموزی،  حمایت از پایان نامه ها و طرح های دانشجویان، اطلاع رسانی و معرفی خدمات طرف دیگر به مخاطبان از طریق پرتال و فضای مجازی و همکاری در برگزاری مشترک همایش ها و کارگاه های آموزشی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

  همچنین بر طبق یکی از مفاد این تفاهم نامه، دفتری در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی شماره 2 کرمان به دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان اختصاص خواهد یافت.

   

  نظرات کاربران