در حال بارگذاری ...
یکشنبه 3 مرداد 1400
 • استاد بسیجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان به عنوان مسئول کانون برتر بسیج اساتید استان انتخاب گردید.

  در مراسم روز قشر بسیج اساتید استان کرمان، سرکار خانم دکتر عسکرپور، استاد بسیجی و عضو هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان به عنوان مسئول کانون برتر بسیج اساتید استان انتخاب و از تلاشهای ایشان تقدیر شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، در تاریخ پنجم مردادماه ۱۴۰۰ همایش گرامیداشت سالروز شهادت استاد بسیجی، شهید دکتر مصطفی چمران و روز قشر بسیج اساتید، در محل سالن تالار ولایت این دانشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور آقایان دکتر محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم محترم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای دکتر حسین اکبری فرد، رئیس سازمان بسیج اساتید استان کرمان، جناب آقای دکتر جلیلی، رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان و جمعی از اساتید و فرهیختگان دانشگاهی استان کرمان برگزار شد.

  دکتر اکبری فرد، رئیس بسیج اساتید استان کرمان، ضمن تشکر از حضور اساتید و فرهیختگان در این همایش، نقش دانشگاهیان در انتخابات ۱۴۰۰ را برجسته و با اهمیت توصیف کرد و خواستار تداوم راه و مکتب شهید سلیمانی شد. وی یادآور گردید: فعالیت ۳۱ کانون بسیج در سراسر استان افتخاری بزرگ برای استان و کشور است. رئیس بسیج اساتید استان کرمان با تاکید بر اینکه هر دانشجو باید یک کارآفرین باشد گفت حال که مردم با انتخاب دولت جدید، امیدوار و دشمنان مأیوس گردیده اند، باید از این ظرفیت ایجادشده در راه خدمت به مردم استفاده کنیم.

  آقای دکتر پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی از شهید سلیمانی و شهید پورجعفری به عنوان نمایندگان ایستادگی و مقاومت در جهان یاد کرد. نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه به بررسی و تحلیل شاخص های اقتصادی کشور در چند سال اخیر پرداخت و افزود شاخص های اقتصادی در چند سال اخیر دچار چالش شده است. وی رویکرد تخصصی و علمی توانمندی ها و اعتقادات دینی را از عوامل پیروزی بر وضعیت کنونی کشور معرفی کرد و گفت انشاالله به مدد الهی و با تشکیل کابینه توانمند و کارآمد و با توجه به شناختی که بنده از ویژگی های شخصیتی رئیس جمهور منتخب سراغ دارم بتوانیم کشور را به وضعیت مطلوبی برسانیم.

  دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، با گرامیداشت روز بسیج اساتید و سالگرد شهادت شهید چمران به مرور قسمت هایی از زندگینامه ایشان پرداخت. وی ابراز کرد: استاد بسیجی باید بصیرت داشته باشد شرایط جامعه را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد و دوست و دشمن را بشناسد. ایشان از شهید دکتر چمران به عنوان یک عارف حقیقی و انسان خداجو یاد کرد و ایشان را نمونه خوبی برای اساتید و آحاد مردم جامعه دانست.

  گفتنی است در پایان مراسم از چند تن از اساتید بسیجی نمونه و کانون های برتر بسیج اساتید استان کرمان تجلیل شد و سرکار خانم دکتر عسکرپور، عضو هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان و مسئول کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی دختران کرمان به عنوان مسئول کانون برتر معرفی گردید.

  نظرات کاربران