در حال بارگذاری ...
یکشنبه 3 مرداد 1400
 • در دیدار با مدیران هنرستان های شهر کرمان، راهکارهای افزایش جذب دانشجویان به سمت دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان بررسی شد.

  دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان به منظور افزایش اطلاع رسانی و جذب حداکثری دانشجو، میزبان تعدادی از مدیران هنرستان های بزرگ شهر کرمان بود.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، هم زمان با شروع ایام ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته و پیوسته، در جلساتی با حضور دکتر منصور بهمنی، معاون آموزشی، دکتر الهی، معاون پژوهشی، مهندس برزگری، معاون امور مالی و اداری و مهندس عرب نژاد، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از مدیران هنرستان های فعال و بزرگ شهر کرمان دعوت گردید تا در خصوص راهکارهای اطلاع رسانی و افزایش جذب دانشجویان جهت ثبت نام در رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای تصمیم گیری شود.

  آقایان چنگیزی، مدیر هنرستان شبستری، مرادی، مدیر هنرستان رسالت و فرد مقدم، مدیر هنرستان شهید شیرودی با حضور در جلسه ضمن ارائه نظرات خود، با امکانات، تجهیزات و رشته های ارائه شده در 15 مرکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان آشنا گردیدند.

  گفتنی است ثبت نام دانشگاه فنی و حرفه ای از 23 تا 30 خرداد برای مقطع کاردانی به کارشناسی نا پیوسته و از تاریخ 30 خرداد تا 6 تیر برای مقطع کاردانی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی: www.Sanjesh.org صورت می پذیرد.

  نظرات کاربران