در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 25 خرداد 1400
 • نخستین جلسه گرد همایی مدیران و کارشنان مراکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان در سال 1400 برگزار شد.

  با حضور ویدئو کنفرانسی جناب آقای دکتر دستگردی، مدیر کل دفتر برنامه ریزی فرهنگی دانشگاه فنی و حرف ه­ای، اولین جلسه مدیران و کارشنان مراکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان در سال جدید برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان و به نقل از جناب آقای مهدی اسدی، مدیر امور فرهنگی دانشکده شهید چمران کرمان، اولین جلسه گرد همایی مدیران و کارشنان مراکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان در روز سه شنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه، در محل سالن کنفرانس شهدای هسته­ ای دانشکده شهید چمران کرمان برگزار گردید.

  جناب آقای احمد عرب نژاد، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اهداف تشکیل جلسه و دعوت از مدیران و کارشناس فرهنگی مراکز تابعه، به تبیین نقش همکاران در راستای برگزاری انتخابات پرداختند. وی در ادامه ضمن بیان توضیحاتی راجع به برگزاری اولین جشنواره فرهنگی و هنری ذوالفقار به معرفی برنامه­ های برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنری ذوالفقار پرداختند و از مدیران و کارشناسان فرهنگی خواستند در جهت تشویق و ترغیب دانشجویان برای شرکت در جشنواره­ هایی که توسط دانشگاه­ های مختلف برگزار می­گردد، به بهترین نحو ممکن فعالیت کنند.

  جناب آقای عرب نژاد به عنوان یک پیشنهاد عنوان کرد: یک گروه ارزیاب متشکل از دو یا سه نفر از همکاران تشکیل گردد تا در طول سال کارهای مراکز تابعه استان را ارزیابی کنند تا در پایان هر سال بتوانیم از مراکز برتر تقدیر و مراکزی هم که فعالیت فرهنگی ضعیفی داشتند مشخص شوند تا بتوانند از تجربیات بقیه استفاده کنند و وضعیت خودرا بهبود بخشند.

  جناب آقای دکتر دستگردی، مدیر کل دفتر برنامه ریزی فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه­ای، مهمان ویژه این جلسه بود که به صورت ویدیو کنفرانسی در این جلسه حضور پیدا کردند. وی ضمن ابراز توضیحاتی راجع به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و تبیین برنامه­ های دفتر برنامه ریزی فرهنگی نسبت به این امر مهم، از همکاران فرهنگی خواستند راجع به انتخابات و آگاه سازی افکار دانشجویان و همکاران، جلسات سخنرانی و یا حتی مناظره­ برگزار نمایند. ایشان افزودند: کارشناسان و مدیران فرهنگی نقش بسیار مهمی در ترغیب و تشویق و اطلاع رسانی به دانشجویان و همکاران جهت شرکت در جشنواره­ها دارند و باید در این عرصه طوری به وظیفه خود عمل کنند که حقی از دانشجویی تضییع نگردد.

  دکتر دستگردی در مورد اعتبار سرانه فرهنگی مراکز تأکید کرد: واریز اعتبار سرانه فرهنگی 1400، منوط به تکمیل فرمی است که به زودی برای مراکز ارسال می­گردد.

  در ادامه جلسه مدیران و کارشناسان فرهنگی ضمن ارئه گزارش عملکرد سال 1399 درباره تقویم برنامه­ های فرهنگی سال 1400 پیشنهاداتی دادند و به بیان نقطه نظر با یکدیگر پرداختند.

  در حاشیه این جلسه و پس از برگزاری نماز جماعت ظهر همکاران فرهنگی با ایراد بیانیه­ای علیه کشتارهای چند روز اخیر در افغانستان و غزه با سردادن شعارهایی علیه امریکا و رژیم غاصب صهیونیزم نفرت و انزجار خود را علیه این جنایتکارن اعلان نمودند.   

   

  نظرات کاربران