در حال بارگذاری ...
دوشنبه 11 اسفند 1399
 • جلسه مدیران حراست دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه مدیران حراست دانشگاه، روز سه شنبه مورخ 28 بهمن 1399 در سال کنفرانس شهدای گمنام دانشکده شهید چمران کرمان، با حضور جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان  برگزار شد.

  جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و حلول ماه مبارک رجب، حراست را حافظان هر مجموعه نامید که وظیفه مهم حراست از کیان آن مجموعه را بر عهده دارند. ایشان افزود: حراست چشم بینا و گوش شنوای دانشگاه است.

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به نقش کلیدی حراست، بیان داشت: حراست می تواند کمک بسیار زیادی در راه حرکت به سمت اهداف دانشگاه کند.

  در ادامه جناب آقای عرب نژاد، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان و مدیر پیشین اداره حراست، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جلسه، وظیفه حراست را پیشگیری و دستگیری از نیروهای دانشگاه عنوان کرد و افزود: حراست مشاوری امین و بازویی قوی برای رؤسای مراکز است. ایشان همچنین در بخشی از سخنان خود خواهان توجه ویژه مدیران حراست به مباحث فرهنگی در مجموعه دانشگاهی شدند.

  نظرات کاربران