در حال بارگذاری ...
دوشنبه 11 اسفند 1399
 • به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از بانوان شاغل در دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان تجلیل شد

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و سلاله بزرگوارشان حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) جلسه‌ای با حضور  بانوان شاغل در دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار و از ایشان تجلیل شد.

  جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان در بخش اول سخنان خود ضمن گرامی داشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) افزودند: ما همه مدیون مادرانمان هستیم و هرچه داریم از دعای خیر آنان است. ایشان با تجلیل از زحمات بانوان کارمند، تلاش در دو عرصه محیط کار و محیط خانه را ستودنی خواند.

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان همچنین در بخشی از سخنان خود با اشاره به بحث روابط عمومی، پوشش خبری و اطلاع رسانی برنامه ها و مراسم ها را بسیار مهم عنوان کردند و از زحمات در این حیطه سپاسگزاری کردند. وی مطرح کردن برند دانشگاه فنی و حرفه ای را بسیار مهم عنوان کردند و افزودند لازم است تمامی مراکز تابعه در برگزاری برنامه ها و مراسم های خود به شکل منسجم و یک پارچه عمل کنند.

  در ادامه معاونان محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، آقایان مهندس برزگری، معاون محترم امو مالی و اداری، مهندس عرب نژاد، معاون محترم فرهنگی و دانشجویی، دکتر منصور بهمنی، معاون محترم آموزشی و دکتر الهی، معاون محترم پژوهشی دانشگاه در سخنانی کوتاه ضمن گرامی داشن مناسبت روز از زحمات و تلاش ها همکاران به ویژه بانوان تشکر نمودند.

  شایان ذکر است در پایان مراسم به رسم قدردانی لوح سپاس و شاخه گل به بانوان حاضر در جلسه اهداء شد.

  نظرات کاربران