در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 11 آذر 1399
 • رزمایش حفاظت از مقر در دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، روز یکشنبه مورخ 11 آبان ماه 1399 کارکنان بسیجی پایگاه مقاومت بسیج  شهدای هسته ای دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، رزمایش حفاظت از مقر را اجرا نمودند. در این رزمایش که با نظارت جمعی از متخصصان حوزه امنیت برگزار شد، کارکنان بسیجی دانشگاه، حفاظت از دانشجویان و دانشگاه در مواقع ضروری را، تمرین کردند.
  در پایان مراسم، بیانه ای در محکومیت توهین نشریه فرانسوی به پیامبر نور و رحمت و حمایت سردمداران این کشور از این اقدام موهن، قرائت گردید.

  متن این بیانیه بدین شرح است:

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

  می‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا نور خود را کامل خواهد گردانید اگر چه کافران ناخشنود باشند. (قرآن کریم)


  ساحت مقدس رسول اعظم اسلام (ص) که نور آن در قلوب همه مسلمین عالم و همه آزادی‌خواهان جهان جای دارد، با اهانت که نشانه استیصال و عجز در استدلال و منطق است تضعیف نشده و این آتش عشق را در بین نیکان عالم بیش از پیش گسترش خواهد داد و محبت به مکتب سعادت آفرین پیامبر معظم اسلام را دوچندان می نماید. ما پرسنل بسیجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان با شرکت در رزمایشی با عنوان "حفاظت از مقر" اعلام میداریم با تمام وجود پای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر عزیزتر از جانمان ایستاده ایم و برای حفظ دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی از هر کوششی دریغ نخواهیم کرد. ما فرزندان خمینی کبیر اعلام می داریم با تأکید بر کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه امنیّت از مهم‌ترین و مؤثّرترین عوامل مورد نیاز یک جامعه است و اگر امنیّت در یک جامعه‌ای نباشد، در آن جامعه هیچ کار درست و مثبتی نمی شود انجام داد و اگر کشور مورد تهدید دشمنان قرار گرفت، نه کار علمی و تحقیقی در آن کشور میشود درست انجام داد، نه فعّالیّت اقتصادی میشود انجام داد، نه کار فکری و فرهنگی میشود انجام داد، به پیروی از سردار دلها، فرزند برومند دیار کریمان، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای گرانقدر کشورمان با قطره قطره خون خود از امنیت و اقتدار ایران سرافراز دفاع خواهیم کرد. ما بسیجیان دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت پاک و نورانی رسول رحمت و اخلاق اعلام میداریم اینگونه تلاش‌های مذبوحانه در گوشه و کنار کره خاکی چیزی جز ترغیب بیش از پیش ما در پیگیری اهداف متعالی پیامبر عظیم الشان و مفاهیم قرآنی را در پی نخواهد داشت و بر خود فرض می دانیم در مقام مقابله آگاهانه، ترویج آیین کامل الهی و سعادت آفرین اسلام را سرلوحه برنامه‌هایمان قرار داده و وسیله یأس و نومیدی دشمنان رسول مهربانی ها را فراهم آوریم و با داشتن مجلس طراز انقلاب اسلامی و دولت حزب اللهی و با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب و رهنمون های مقام معظم رهبری می توانیم تمدن نوین اسلامی را رقم زده و انشاالله در امر ظهور حضرت حجت (عج) ایفاگر نقشی مفید و موثر باشیم.

  نظرات کاربران