در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 11 آذر 1399
 • سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمان دیدار و گفتگو کرد.

  جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور، سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان به همراه تعدادی از معاونین، رؤسای آموزشکده های تابعه و رئیس حراست این دانشگاه با حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیدادی سلیمانی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمان دیدار و ضمن ارائه گزارشی مختصر از روند فعالیت ها و برنامه های پیش رو، از بیانات ایشان بهره مند گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، روز شنبه مورخ 3 آبان 1399 و در آستانه سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) مسئولان دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان میهمان امام جمعه محترم این استان بودند. در ابتدای این جلسه، جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور، سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، ضمن بیان مراتب سپاسگزاری از برگزاری این ملاقات، به معرفی دانشگاه فنی و حرفه ای، اهداف، امکانات و چالش های پیش روی این دانشگاه پرداختند. ایشان با اشاره به شعار جهش تولید، دانشگاه فنی و حرفه ای را یکی از ارکان اصلی تحقق این شعار عنوان نمودند. ایشان همچنین با دعوت از امام جمعه محترم جهت بازدید از مراکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، معرفی و شناساندن قابلیت های اساتید و دانشجویان این دانشگاه را یکی از برنامه های خود عنوان نمود.

  در ادامه جناب آقای مهندس عرب نژاد، معاون فرهنگی و دانشجویی، به بیان گوشه ای از فعالیت های فرهنگی اجرا شده در دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان پرداختند. ایشان با اشاره به برگزاری نماز جماعت در مراکز تابعه با رعایت پروتکل های بهداشتی، به بیان گزارشی از مسابقات و فعالیت های فرهنگی ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه پرداختند.

  حجت الاسلام و المسلمین دکترعلیدادی سلیمانی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمان، با تسلیت سالروز شهادت امام یازدهم شیعیان، حضرت امام حسن عسکری (ع) و همچنین تبریک آغاز ولایت و امامت حضرت صاحب الزمان (ع) از برگزاری این دیدار صمیمانه ابراز رضایت و خرسندی نمودند. ایشان همچنین با تبریک انتصاب جناب آقای دکتر جعفری کرمانی پور در یکی از مراکز حساس علمی، برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی نمود. نماینده ولی فقیه در بخشی از سخنان خود، با اشاره به این مطلب که در دنیای کنونی علمی مؤثر است که منجر به تولید ثروت شود، فاصله این دو حلقه را در شرایط کنونی طولانی دانست. ایشان دانشگاه فنی و حرفه ای را حلقه اتصال علم و ثروت عنوان نمود و افزود: دانشگاه فنی و حرفه ای و بنگاه های اقتصادی باید به هم نزدیک تر شده و بتوانند از خدمات یکدیگر بهره مند شوند. امام جمعه شهر کرمان با اشاره به توانایی دانشگاه فنی و حرفه ای در تولید برخی از نیازهای صنایع و بنگاه های اقتصادی، افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده را به عنوان دو اصلی که دانشگاه باید به آن دست پیدا کند، عنوان نمود. برنامه ریزی در جهت افزایش زمینه های بروز خلاقیت و نوآوری از دیگر توصیه های ایشان خطاب به مسئولان دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان بود. در پایان به رسم یادبود، تابلویی مزین به آیاتی از کلام الله مجید که در قالب پته دوزی توسط دانشجویان آموزشکده دختران کرمان تهیه شده بود، تقدیم امام جمعه محترم گردید.

  نظرات کاربران